Rezacie plotre s optikou

Profesionálne plotre od nemeckého výrobcu! 

V tejto kategórií nájdete kvalitné rezacie plotre známej nemeckej značky Secabo. Všetky plotre majú aj optiku na orezávanie kontúr grafiky. Rozdiely medzi triedami:

- Trieda C, IV. generácia : V poradí ide o štvrtú generáciu triedy C rezacích plotrov Secabo. Vyznačujú sa vysokou presnosťou rezu, ...

Profesionálne plotre od nemeckého výrobcu! 

V tejto kategórií nájdete kvalitné rezacie plotre známej nemeckej značky Secabo. Všetky plotre majú aj optiku na orezávanie kontúr grafiky. Rozdiely medzi triedami:

- Trieda C, IV. generácia : V poradí ide o štvrtú generáciu triedy C rezacích plotrov Secabo. Vyznačujú sa vysokou presnosťou rezu, spoľahlivosťou a dostupnou cenou. Už v základe sa v každom plotri nachádza aj laser optika na výrez grafiky, ktorá funguje na princípe 4 orezových značiek. V tejto triede sa vyrábajú plotre s rozmermi výrezu 33 cm, 63 cm, 126 cm.- Trieda S : V porovnaní so IV generáciou rezacích plotrov dosahuje trieda S ešte vyšší výkon, čo sa prejavuje na rýchlosti vyrezávania bez straty presnosti. V tejto triede je navyše znížená hlučnosť a ploter je výrazne tichší. Vo výkonnej triede S už nie je možné kúpiť ploter s 33 centimetrovou vyrezávacou plochou. Trieda je dostupná vo veľkostiach 63 a 126 cm.- Trieda T : Vlajková loď rezacích plotrov značky Secabo. Okrem zmien vo výkone, rýchlosti a zníženej hlučnosti predstavuje obrovskú zmenu automatický systém na orezávanie kontúr grafiky. Už sa nepoužíva systém LAPOS2 ako v predchádzajúcich verziách, ale nový automatický systém LAPOS XPT. V predchádzajúcich generáciach bolo potrebné orez nachystať pomocou 4 orezových značiek, v tejto triede je orez kontúr predvytlačenej grafiky automatický. 

Viac

Rezacie plotre s optikou 7 produkty

Podkategórie

 • 30 cm rezacie plotre

  Rezacie plotre s aktívnou vyrezávaciou plochou okolo 30 centimetrov.

 • 60 cm rezacie plotre

  Rezacie plotre s najobľúbenejším rozmerom vyrezávanej plochy okolo 60 cm. 

 • 120 cm rezacie plotre

  Veľko-rozmerové rezacie plotre nemeckej značky SECABO s rozmermi výrezu max. 120 cm.

 • 160 cm rezacie plotre

  Obrovské plotre s rozmermi výrezu až 160 cm.

 • Plotrové nože

  Plotrové nože vhodné na všetky plotre z našej ponuky. Tieto nože budú pasovať na rezacie plotre značky Secabo, Roland, Refine, Rabbit, PCUT, Redsail a veľa iných. K dispozícii máme nože s 30, 45 a 60 stupňovou čepeľou.  

Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek
Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek