Dovolenka - Od 24.6. do 21.6.2019 máme dovolenku. E-mail a telefón bude preto nedostupný. Ďakujeme za pochopenie.
Rezacie plotre s optikou

Profesionálne plotre nemeckej značky Secabo.

V tejto kategórií nájdete kvalitné rezacie plotre známej nemeckej značky Secabo. Všetky plotre majú aj optiku na orezávanie kontúr grafiky. Rozdiely medzi triedami:

- Trieda C, IV. generácia : V poradí ide o štvrtú generáciu triedy C rezacích plotrov Secabo. Vyznačujú sa vysokou presnosťou rezu,...

Profesionálne plotre nemeckej značky Secabo.

V tejto kategórií nájdete kvalitné rezacie plotre známej nemeckej značky Secabo. Všetky plotre majú aj optiku na orezávanie kontúr grafiky. Rozdiely medzi triedami:

- Trieda C, IV. generácia : V poradí ide o štvrtú generáciu triedy C rezacích plotrov Secabo. Vyznačujú sa vysokou presnosťou rezu, spoľahlivosťou a dostupnou cenou. Už v základe sa v každom plotri nachádza aj laser optika na výrez grafiky, ktorá funguje na princípe 4 orezových značiek. V tejto triede sa vyrábajú plotre s rozmermi výrezu 33 cm, 63 cm, 126 cm.- Trieda S : V porovnaní so IV generáciou rezacích plotrov dosahuje trieda S ešte vyšší výkon, čo sa prejavuje na rýchlosti vyrezávania bez straty presnosti. V tejto triede je navyše znížená hlučnosť a ploter je výrazne tichší. Vo výkonnej triede S už nie je možné kúpiť ploter s 33 centimetrovou vyrezávacou plochou. Trieda je dostupná vo veľkostiach 63 a 126 cm.- Trieda T : Vlajková loď rezacích plotrov značky Secabo. Okrem zmien vo výkone, rýchlosti a zníženej hlučnosti predstavuje obrovskú zmenu automatický systém na orezávanie kontúr grafiky. Už sa nepoužíva systém LAPOS2 ako v predchádzajúcich verziách, ale nový automatický systém LAPOS XPT. V predchádzajúcich generáciach bolo potrebné orez nachystať pomocou 4 orezových značiek, v tejto triede je orez kontúr predvytlačenej grafiky automatický. 

Viac

Rezacie plotre s optikou 3 produkty

Podkategórie

 • Rezacie plotre Secabo

  Rezacie plotre značky Secabo s aktívnou vyrezávaciou plochou od 30 do 12 centimetrov a špeciálnou laserovou optikou LAPOS2 na orez vytlačenej grafiky.

 • Plotrové nože

  V tejto kategórií nájdete nože nielen pre plotre z našej ponuky Secabo, ale aj plotrové nože do plotrov Roland, PCUT, Mimaki, Seiki a iné. 

Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
 • 399,90 € bez DPH
  399,90 € s DPH

  Malý rezací ploter od nemeckého výrobcu SECABO, ktorý má maximálnu vyrezávaciu plochu dlhú 33 cm. Napriek svojej malej veľkosti a určeniu pre menšie vyrezávanie, ide o extrémne precízny ploter. Rezacie plotre tejto kategórie navyše obsahujú optiku na vyrezávanie grafiky a vyrezávací software DrawCut Lite. 

  399,90 €
  Skladom
 • 829,95 € bez DPH
  829,95 € s DPH

  Najnovšia verzia rezacieho plotru Secabo z roku 2016 s aktívnou vyrezávaciou plochou 63 cm a maximálnou dĺžkou vloženého média 72 cm. Oproti pôvodnej verzií IV obsahuje verzia V nový podsvietený displej a šikovnejšie ovládanie gélovými tlačítkami. Novinkou je aj nový, modernejší dizajn v červenej farbe, ktorá je pre Secabo charakteristická. Samozrejmosťou...

  829,95 €
  Očakávame naskladnenie
 • 1 189,00 € bez DPH
  1 189,00 € s DPH

  Vysoká kvalita rezu a presnosť robí rezací ploter Secabo C120 v najnovšej verzií V z roku 2016 spoľahlivého partnera na vyrezávanie všetkých materiálov, ktoré sa používajú pri reklamných technológiách. Tento ploter je skonštruovaný tak, aby prijal médium s maximálnou šírkou 135 cm, pričom aktívna plocha výrezu je maximálne 126 cm. Tento model oproti...

  1 189,00 €
  Externý sklad
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek