Nažehlovacie fólie Flex (na textil)

Nažehlovacie fólie na tričká a iný textil 

V tejto kategórií nájdete nažehlovacie fólie, ktoré najčastejšie nesú označenie buď Flex alebo Flock. Fólie flex sú jemné na dotyk a vyrábajú sa v celom spektre farieb. Taktiež existujú aj rôzne špeciálne flex fólie ako napr. metalické, fosforeskujúce alebo iné efektové fólie. Naproti tomu, Flock fólie...

Nažehlovacie fólie na tričká a iný textil 

V tejto kategórií nájdete nažehlovacie fólie, ktoré najčastejšie nesú označenie buď Flex alebo Flock. Fólie flex sú jemné na dotyk a vyrábajú sa v celom spektre farieb. Taktiež existujú aj rôzne špeciálne flex fólie ako napr. metalické, fosforeskujúce alebo iné efektové fólie. Naproti tomu, Flock fólie majú na dotyk jemný, semišový povrch, ale vyrábajú sa v menšom množstve farebných prevedení a nenájdeme ani špeciálne efektové druhy. 

Používanie nažehlovacích fólií patrí medzi jeden z najčastejších spôsobov potlače textilu vhodného na potlač už od jedného kusu textilu. Potláčať pomocou nažehlovacích fólií je možné čisto bavlnené, zmiešané a aj polyesterové textílie. 

Flex fólie patria k jednému z najčastejšie používanému spôsobu potlače tričiek. Jeho výhodou sú minimálne výrobné náklady a možnosť potlače už od 1 kusu trička (alebo iného textilu). 

Viac

Nažehlovacie fólie Flex (na textil) There are no products in this category.