Rezací ploter Secabo C30IV LAPOS2 33 cm + software DrawCut LITE

Nové

Malý rezací ploter od nemeckého výrobcu SECABO, ktorý má maximálnu vyrezávaciu plochu dlhú 33 cm. Napriek svojej malej veľkosti a určeniu pre menšie vyrezávanie, ide o extrémne precízny ploter. Rezacie plotre tejto kategórie navyše obsahujú optiku na vyrezávanie grafiky a vyrezávací software DrawCut Lite. 

Viac detailov

Skladom

399,90 €

Tabuľka dát

Max.veľkosť rezu330 mm
Max.veľkosť vyrezávaného média420 mm
Min. veľkosť vyrezávaného média50 mm
Max. prítlak500 g
Max. hrúbka materiálu1 mm
Presnosťmenej ako ± 0.1mm
Mech. rozlíšenie0,025 mm
RozhranieUSB, Serial
Funkcia výrezu grafikysystém LAPOS2 - 4 orezové značky
Napájanie90V - 240V / 50Hz - 60Hz
SoftwareDrawCut Lite - rezací program pre Windows
Váha9 kg
V balenídržiak na nože, plotrový nôž, plotrové pero, podporná podložka, manuál, kabeláž, software DrawCut Lite
Značkanemecká značka Secabo

Detaily

Rezacie plotre 4. generácie od nemeckého výrobcu Secabo sú charakteristické svojou vysokou presnosťou a spoľahlivosťou. Rezací ploter CIV s maximálnou plochou výrezu 33 cm je uplatniteľný vo viacerých oblastiach pri reklamných agentúrach pre tvorbu nápisov, polepov na steny, autá alebo pri výrobe tričiek, textilu a iných produktov. S kvalitným rezacím plotrom máte takmer neobmedzené možnosti.

Tento malý model je obľúbený najmä u menších výrobní potlačí na tričká vyrezávaním Flex a Flock fólií, prípadne transferových fólií. Práve vďaka systému LAPOS2 môžete najprv potlač vytlačiť pomocou laserovej alebo atramentovej tlačiarne a potom orezať kontúry. Môžné je aj vyrezávať rôzne outdoor alebo indoor reklamné nápisy či už na autá, na stenu alebo na iné pevné materiály. Možností využitia je naozaj veľa.

Rezacie plotre rady CIV30 síce neobsahujú žiaden stojan, disponujú však systémom na orezávanie kontúr grafiky LAPOS2 so 4 orezovými značkami. Ovládanie stroja je veľmi jednoduché a základné nastavenia ako tlak, rýchlosť a pozíciu rezacej hlavy viete ovládať cez veľký podsvietený displej a tlačítka. 

Spolu s rezacím plotrom sa dodáva aj software DrawCut Lite.